Kontakt:
Krzysztof Polek +48 666 821 033
   credi@kredytymieszkaniowe24.pl

Numer KNF: RHA0007231

  1. Strona główna
  2. Kredyty hipoteczne
  3. Oferta dla firm
  4. Kredyty gotówkowe
  5. Consulting

Szanowni Państwo


Świadczymy usługi consultingowe oraz pośrednictwa w zakresie: kredytu hipotecznego, konsumenckiego oraz innych produktów bankowych w tym leasingu i factoringu. Posiadamy stosowne zezwolenie na wykonywanie działalności w zakresie pośrednictwa kredytowego, nadane przez Komisję Nadzoru Finansowego, co zostało potwierdzone odpowiednim wpisem w:

Rejestrze pośredników kredytowych - Dział II: Rejestr pośredników kredytu konsumenckiego - numer wpisu do rejestru pośredników kredytowych RPK028088

oraz

Rejestrze pośredników kredytowych - Dział I: Rejestr pośredników kredytu hipotecznego - numer wpisu do rejestru pośredników kredytowych RHA0007231


Przed założeniem firmy Credi, pracowałem przez 20 lat w największym Polskim Banku PKO BP SA. Zaczynałem jako doradca kredytowy, następnie byłem Kierownikiem Zespołu Obsługi firm, a kończyłem pracę w banku, jako Kierownik Zespołu Multibiznesowego, gdzie zajmowałem się finansowaniem firm, kredytami hipotecznymi i obsługą klienta zamożnego. Podczas pracy zawodowej odbyłem szereg szkoleń produktowych, które wraz z nabytym doświadczeniem, pomagają mi obecnie skutecznie finalizować transakcje, również te o znacznym stopniu trudności. Firma Credi w zakresie pośrednictwa kredytowego ma możliwość porównania oferty największych banków, przy pomocy jednej aplikacji kredytowej. Na podstawie kilku informacji pozyskanych od klienta, jesteśmy w stanie określić wstępną zdolność kredytową i wstępne warunki kredytu takie jak: wysokość raty, okres spłaty kredytu, oprocentowanie kredytu, prowizję za udzielenie kredytu, koszty ewentualnego ubezpieczenia, czy zabezpieczenie kredytu. Tłumaczymy szczegółowo poszczególne zapisy i warunki ofert. Pomagamy przygotować dokumentację kredytową, którą później dostarczamy wraz z wnioskiem kredytowym do banku. Dzięki temu, klient nie musi odwiedzać kilkunastu banków by poznać ich ofertę. Pragnę nadmienić, że zarówno oferta jaki i warunki transakcji są takie same, w przypadku złożenia wniosku przez klienta bezpośrednio w banku jak i poprzez pośrednika.

Zapraszam do kontaktu już na etapie planowania inwestycji, gdyż do finansowania zwłaszcza długoterminowego powinniśmy się odpowiednio przygotować. Zależy nam szczególnie na skuteczności i satysfakcji klientów.

Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszam do kontaktu
Krzysztof Polek

                       

© Autor: Marek Polek   wszelkie prawa zastrzeżone